Учись,твори,перемагай! У твоїх руках - майбутнє!
Пам'ятні дати
http://glodosuschool.at.ua/index/kalendar_pam_39_jatnikh_dat_na_2017_rik/0-104
...
Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Семінар районного методичного об´єднання учителів трудового навчання
13:56
Семінар районного методичного об´єднання учителів трудового навчання

25 жовтня 2017 року в закладі відбувся семінар районного методичного об´єднання учителів трудового навчання з питання: «Метод проектів як засіб підвищення творчого потенціалу учнів на уроках трудового навчання».

Відкритий урок з дівчатками 8 класу провела учитель трудового навчання Комар Р.М на тему: «Захист проекту. Презентація спроектованих та виготовлених виробів з бісеру. Оцінювання результатів проектної діяльності». Протягом уроку діти у цікавій формі навчалися захищати та презентувати власні проекти.

Не менш цікавим виявився і майстер – клас, який провела Раїса Миколаївна для колег : «Виготовлення маку – квітки Пам’яті».

Історія українського рушника, його види, географія поширення, виставка рушників місцевих майстринь, пісні та вірші про рушник місцевих поетів, розповідь про свої та мамині рушники Мізін В.М., майстрині, завідувача дошкільним закладом - хвилю позитивних емоцій у гостей школи та її учнів викликав виховний позакласний захід «А мати вишивала рушники…».

Цікавою та змістовною була презентація директора школи Плецької В.М. - «Світ, в якому ми живемо!»- про колектив однодумців, про досягнення та успіхи учнів та учителів школи.

Завершився семінар корисним та зацікавленим спілкуванням учителів з методистом НМЛ інформаційно- технологічної освіти КЗ ««Кіровоградський інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В.Сухомлинського» Татаренко О.В.

Педагоги також обмінялися думками з приводу проведених заходів у школі та подякували господарям за гостинність.

 

 

 

Переглядів: 69 | Додав: tolya8515 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Понеділок, 22.10.2018, 09:16
Вітаю Вас Гість
Вхід на сайт
Пошук
Контакти
Адреса:
вул. Центральна, 69, с. Глодоси,
Новоукраїнський р-н,
Кіровоградська обл., 27110
телефон/факс:
(0522)36-5-21​
e-mail:
glodosuschool@ukr.net

 

Календар
Корисні посилання
...
Національна гаряча лінія
...
В закладі освіти учні/батьки для вирішення питань, що стосуються життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звертатися до громадського інспектора Блаженко В.М. 0685339812