Учись,твори,перемагай! У твоїх руках - майбутнє!
Пам'ятні дати
http://glodosuschool.at.ua/index/kalendar_pam_39_jatnikh_dat_na_2017_rik/0-104
...
Головна » 2018 » Січень » 4 » План роботи на зимові канікули
12:40
План роботи на зимові канікули
                                                                                                                                                                       План роботи
                                                                                                                                                                  на зимові канікули
                                                                                                                                                        по Глодоській ЗШ І-ІІІ ступенів
                                                                                                                                                       з 02 січня по 12 січня 2018 року
Вівторок 02.01
1.Рольова гра «Ти серед людей» для учнів,
«групи ризику».                                                                                                                                  09.00 – 10.30                             Блаженко В.М.
2.Подорож у народну творчість                                                                                                        10.00 – 11.30                             Ільчук Л.М.
«Пісні мого краю» для учнів 5-7-х класів.
3.Засідання шкільного парламенту.                                                                                                 10.00 – 11.00                              Приріз Л.М.
4.Естафети Діда Мороза для учнів 1-4-х класів.                                                                            10.00 – 12.00                              Хоружа Н.В.
5. Заняття спортивної секції з футболу.                                                                                           09.00 – 13.00                             Юрчик К.І.
6. Заняття гуртка «Бісероплетіння».                                                                                                09.00 – 10.00                             Комар Р.М.
7. Заняття гуртка «Географічне краєзнавство».                                                                             10.00 – 11.00                              Олійніченко Р.А.
8. Заняття гуртка «Вокальне мистецтво».                                                                                       10.00 – 11.00                              Ільчук Л.М.
Середа 03.01
1.Конкурс віршів «Січень крокує свято дарує»                                                                                 09.00-10.00                               Дабич Л.М.
для учнів 5-6-х класів.
2. Новорічні пригоди у Королівстві етикету                                                                                       10.00 - 11.30                             Приріз Л.М.
для учнів 6-7-х класів. Шевченко В.М.
3. Розвивально-ігрова програма                                                                                                       10.00 – 12.00                             Плецький В.О.
«Новорічний експрес» для учнів 9-11-х класів.
4. Заняття гуртка «Волейбол».                                                                                                          09.00 - 10.30                             Калько Т.І.
5. Заняття гуртка «Географічне краєзнавство».                                                                              10.00 - 11.00                             Олійніченко Р.М.
6. Заняття гуртка «Вокальне мистецтво»                                                                                         10.00 - 11.30                             Ільчук Л.М.
7. Заняття гуртка «Бісероплетіння»                                                                                                  09.00-11.00                                Комар Р.М.
8. Заняття гуртка «Юні мовознавці».                                                                                                11.00 – 12.00                             Малишко В.Г.
Четвер 04.01
1.Заочна подорож «Новий рік крокує по планеті»                                                                            10.00 – 11.30                             Ільчук Л.М.
для учнів 7-8-х класів. Мохонько А.А.
2.Вікторина «В гостях у новорічної казки»                                                                                        10.30 – 12.00                             Гресь О.М.
для учнів 3-4-х класів.
3. Заняття спортивної секції з футболу.                                                                                            09.00 - 12.30                              Юрчик К.І.
4. Заочна мандрівка «Улюблені куточки мого краю                                                                         10.00-12.00                                Рокочук І.М.
для учнів 8-9-х класів.
5. Заняття гуртка «Географічне краєзнавство»                                                                               10.00 - 12.00                              Олійніченко Р.А.
6. Заняття гуртка «Паперопластика».                                                                                              09.00 - 11.00                               Комар Р.М.
П’ятниця 05.01
1.Зимові розваги для дітей з малозабезпечених та                                                                         11.00 - 12.30                              Блаженко В.М.
багатодітних сімей.
2. Акція «Милосердя». Робота волонтерських                                                                                   протягом                                 Кл.керівники
загонів.                                                                                                                                                        дня
3. Заняття спортивної секції з футболу.                                                                                              09.00 - 12.00                          Юрчик К.І.
4. Заняття гуртка «Вокальне мистецтво».                                                                                         09.00 - 10.00                           Ільчук Л.М..
5. Заняття гуртка «Волейбол»                                                                                                           10.00 - 11.15                            Калько Т.І.
6. Заняття спортивної секції з футболу.                                                                                            09.00 - 13.00                            Юрчик К.І.
7. Заняття гуртка «Паперопластика».                                                                                               09.0 - 11.00                              Комар Р.М.
Вівторок 09.01
1. Новорічне мульт-шоу для учнів 1-4-х класів.                                                                               10.00 – 12.00                            Олійніченко А.І.
2. Мандрівка в лісову казку для дітей-сиріт. 09.00 – 10.00 Дабич Л.М.
3. Заняття спортивної секції з футболу.                                                                                           09.00 – 13.00                            Юрчик К.І.
4.Заняття гуртка «Бісероплетіння».                                                                                                 09.00 – 10.00                             Комар Р.М.
5.Заняття гуртка «Географічне краєзнавство».                                                                              10.00 – 11.00                              Олійніченко Р.А.
6.Заняття гуртка «Вокальне мистецтво».                                                                                        10.00 – 11.00                             Ільчук Л.М.
Середа 10.01
1. Віртуальний експрес «Сторінками минувшини»                                                                         10.00 -12.00                              Олійніченко Р.А.
для учнів 5-7-х класів. Довгопола Т.А.
2. Пізнавальна програма «Різдвяний вечір»                                                                                   10.00 – 11.30                             Приріз Л.М.
для учнів 8-9-х класів. Ільчук Л.М.
3. Заняття гуртка «Волейбол».                                                                                                         09.00-10.30                               Калько Т.І.
4. Заняття гуртка «Географічне краєзнавство».                                                                            10.00-11.00                               Олійніченко Р.М.
5. Заняття гуртка «Вокальне мистецтво»                                                                                       10.00-11.30                               Ільчук Л.М.
6. Заняття гуртка «Бісероплетіння»                                                                                                09.00-11.00                               Комар Р.М.
7. Заняття гуртка «Юні мовознавці».                                                                                              10.00-12.00                               Малишко В.Г.
5. Заняття спортивної секції з футболу.                                                                                          09.00-12.30                               Юрчик К.І.
6. Заочна мандрівка «Улюблені куточки мого краю»                                                                     10.00-12.00                                Рокочук І.М.
для учнів 8-9-х класів.
7. Заняття гуртка «Географічне краєзнавство»                                                                              10.00-12.00                               Олійніченко Р.А.
8. Заняття гуртка «Паперопластика».                                                                                              09.00-11.00                               Комар Р.М.
П’ятниця 12.01
1. «Психологічна швидка допомога» -                                                                                              протягом дня                          Олійніченко А.І.
хвилинки емоційного розвантаження.
2. Декламація віршів «Прийшла зима біловолоса»                                                                        10.00-11.30                               Логвиненко Л.Ф.
учнями 1-2-х класів. Гресь О.М.
3.Новорічна інтелектуальна програма                                                                                            10.00-12.00                               Шевченко В.М.
«Щасливий випадок» для учнів 8-9-х класів.                                                                                                                                    Приріз Л.М.
4. Заняття гуртка «Вокальне мистецтво».                                                                                      09.00-10.00                                Ільчук Л.М..
5. Заняття гуртка «Волейбол»                                                                                                        10.00-11.15                                 Калько Т.І.
6. Заняття спортивної секції з футболу.                                                                                         09.00-13.00                                Юрчик К.І.
7. Заняття гуртка «Паперопластика».                                                                                            09.00-11.00                                 Комар Р.М.
Переглядів: 139 | Додав: tolya8515 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Четвер, 15.11.2018, 13:32
Вітаю Вас Гість
Вхід на сайт
Пошук
Контакти
Адреса:
вул. Центральна, 69, с. Глодоси,
Новоукраїнський р-н,
Кіровоградська обл., 27110
телефон/факс:
(0522)36-5-21​
e-mail:
glodosuschool@ukr.net

 

Календар
Корисні посилання
...
Національна гаряча лінія
...
В закладі освіти учні/батьки для вирішення питань, що стосуються життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звертатися до громадського інспектора Блаженко В.М. 0685339812