Учись,твори,перемагай! У твоїх руках - майбутнє!
Пам'ятні дати
http://glodosuschool.at.ua/index/kalendar_pam_39_jatnikh_dat_na_2017_rik/0-104
...

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Адміністрація Глодоської ЗШ І-ІІІ ступенів та класні керівники з метою попередження нещасних випадків під час зимових канікул застерігають та попереджають Вас про відповідальність за збереження життя та здоров’я Ваших дітей у період канікул.

Пам’ятайте, що саме Ви несете всю відповідальність за їх життя, здоров’я та вчинки.

Нагадуємо вам, що згідно статті 59 Закону України «Про освіту» батьки та особи, які їх замінюють, зобов’язані:

  • постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створюючи належні умови для розвитку їх природних здібностей;
  • сприяти здобуттю дітьми освіти у навчальних закладах або забезпечувати повноцінну домашню освіту відповідно до вимог щодо її змісту, рівня та обсягу;
  • виховувати повагу до законів, прав, основних свобод людини.

Зосередьте увагу дітей на дотриманні навичок культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Наголошуйте дітям про небезпеку на проїжджих частинах вулиць під час ожеледиці. Не дозволяйте кататись на санчатах та лижах на території проїжджої частини, ходити па льоду на замерзлих водоймах. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються життям. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Ви зобов’язані знати, де перебуває Ваша дитина у цю хвилину.

Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час. Не допускайте перебування дітей за межами дому у вечірній час після 22 години без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють (згідно рішення сесії Глодоської сільської ради від 6 березня 2012 року № 156 «Про обмеження перебування дітей та молоді на вулицях, у розважальних закладах та громадських місцях на території сільської ради у нічний час»).

Пам’ятайте про проблеми, які стоять перед сучасною молоддю: куріння, пияцтво, наркоманія (у зв’язку зі становленням характеру Вашої дитини, прийміть до уваги те, що ніхто з підлітків не застрахований від них).

Шановні батьки пам’ятайте!

До 14 років Ви несете відповідальність за заподіяну матеріальну шкоду вашою дитиною будь-якій особі. Саме ви маєте відшкодувати шкоду, яку завдала ваша дитина іншій людині.

З 14 років ваша дитина несе відповідальність за завдану шкоду самостійно у повному обсязі.

Якщо вашій дитині 16 років, її можуть притягнути до адміністративної відповідальності.

З 14 років підліток несе кримінальну відповідальність за тяжкі злочини, за інші починаючи з 16 років.

Особливо зверніть увагу на друзів дитини, на небезпеку поширення застудних захворювань та грипу в зимовий період, на поведінку дітей під час зимових свят (недопущення використання петард та іншої піротехніки, розпивання спиртних напоїв, нанесення фізичної та матеріальної шкоди здоров’ю інших дітей).

Будемо щиро раді зустрічі з Вашою дитиною після канікул, яка при доброму здоров’ї, не маючи ніяких проблем, знову сяде за шкільну парту 15 січня 2018 року.

 

 

Четвер, 13.12.2018, 14:00
Вітаю Вас Гість
Вхід на сайт
Пошук
Контакти
Адреса:
вул. Центральна, 69, с. Глодоси,
Новоукраїнський р-н,
Кіровоградська обл., 27110
телефон/факс:
(0522)36-5-21​
e-mail:
glodosuschool@ukr.net

 

Календар
Корисні посилання
...
Національна гаряча лінія
...
В закладі освіти учні/батьки для вирішення питань, що стосуються життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звертатися до громадського інспектора Блаженко В.М. 0685339812
.uMenuV {font-size: 16px;}