Учись,твори,перемагай! У твоїх руках - майбутнє!
Пам'ятні дати
http://glodosuschool.at.ua/index/kalendar_pam_39_jatnikh_dat_na_2017_rik/0-104

Результати участі в  конкурсах, змаганнях, акціях обласного, Всеукраїнського  рівнів 2019-2020 н.р

 Мохонько Дар’я Валеріївна - учениця 10-А класу, зайняла:

  • ІІ місце у Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький марафон»;

  • І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Агрономія»;

  • ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Екологія»;

  • І місце в обласному зльоті аграрних трудових об’єднань  «Тобі, Україно, наші знання та праця!»;

  • І місце в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон»;

  • І місце в обласному етапі Всеукраїнському конкурсі «Юний селекціонер і генетик»;

  • ІІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, секція «Рослинництво»;

  • І місце в обласному конкурсі «Вчимося досліджувати та охороняти природу».

  • Чорноіваненко Ірина Вікторівна, учениця 10-А класу зайняла:

  • І місце в обласному зльоті аграрних трудових об’єднань  «Тобі, Україно, наші знання та праця!»;

  • ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Зоологія, ботаніка»;

  • І місце в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції  «Дослідницький марафон»;

  • ІІІ місце у номінації «Кращий відеоролик» фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста -2019».

  • Белеканич Владислав Васильович, учень 8-А класу зайняв:

ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Валеологія».

Бондаренко Кароліна Олександрівна – учениця 4-А класу  в   спортивних бальних танцях  досягнула  певних результатів:

  •  ІІ місце в категорії «Ювенали 1 Дебют» з програми загального заліку

UMAN Dance cup 2019;

  • І місце   в перших відкритих

класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців в категорії  «Соло Ювенали» Dance VIVA Cup 2019 у категорії  «Соло Ювенали».м. Олександрія;

  • ІІ місце в категорії «Соло до 10 Дебют» з програми загального заліку «Зустріч друзів 2020», Черкаси;

-  ІІІ місце у перших відкритих всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців Dance VIVA Cup 2019 в категорії « Ювенали 1+ 2»,

м. Олександрія;

- ІІ місце в категорії «Ювенали 1Соло  Дебют» з програми загального заліку UMAN Dance cup 2019;   

- ІІ місце у відкритих класифікаційних змаганнях «Зимовий вальс» в категорії «Ювенали 1+2   1-й рік», м. Кропивницький; 

- І місце у перших відкритих всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців Dance VIVA Cup 2019 в категорії «Соло Ювенали»;

- ІІ місце у відкритих класифікаційних змаганнях «Зимовий вальс» в категорії «Ювенали 2 1-й рік», м. Кропивницький.

Бут Валентин Віталійович, учень 10-А класу, член збірної команди з волейболу, яка зайняла ІІІ місце в чемпіонаті області.

Дабич Анастасія Андріївна, учениця 11-А класу ,  переможець ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості , що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія України і державотворення».

Данільченко Олександр Олександрович, учень 9-А класу , член збірної команди з волейболу, яка зайняла ІІІ місце в чемпіонаті області.

Зленко Вадим Андрійович, учень 9-А класу, член збірної команди з волейболу, яка зайняла ІІІ місце в чемпіонаті області.

Ільчук Дмитро Олександрович, учень 11-А класу, член збірної команди з волейболу, яка зайняла ІІІ місце в чемпіонаті області.

Пастушенко Олександра – учениця 9-Б класу філії «Новомиколаївська ЗШ», зайняла ІІІ місце  в  обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» та І місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка».

Писаренко Софія Андріївна, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі «Вчимося досліджувати та охороняти природу»; ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Екологія».

Полюхович Олена Сергіївна, учениця 9-А класу, зайняла ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Валеологія» та І місце в обласному конкурсі «Вчимося досліджувати та охороняти природу».

Прядко Антон Миколайович, учень 8-А класу,  зайняв І місце в обласному зльоті аграрних трудових об’єднань  «Тобі, Україно, наші знання та праця!».

Степаненко Владислав Володимирович, учень 9-А класу, зайняв: ІІ місце в обласному Всеукраїнському конкурсі «Юний селекціонер і генетик»; ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Агрономія»; ІІІ місце у Всеукраїнському зльоті юних дослідників та природоохоронців та ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Тереза Юлія Володимирівна, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі «Вчимося досліджувати та охороняти природу» та ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Комар Ольга Олегівна, учениця 10-А класу, зайняла ІІІ  місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Упиренко Богдана Валеріївна, учениця 10-А класу,  зайняла ІІІ місце в ІІ (обласному)  етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України секція  «Українська література» та ІІ місце в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування».

Хівренко Маским Олександрович, учень 11-А класу, зайняв  І місце з групових змаганнях з Арм реслінгу серед ІІ сотні проведеного поліцією Кіровоградщини у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл».

Хоружий Олександр Олександрович, учень 9-А класу, зайняв ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон».

Шевченко Антон Григорович – учень 4-А класу, захоплюється  спортивними бальними танцями і досягнув певних результатів:

- І місце в категорії «Ювенали 2 Дебют» з програми загального заліку «Зустріч друзів 2020»;

- ІІ місце в категорії «Ювенали 1 Дебют» з програми загального заліку UMAN Dance cup;

- ІІІ місце в категорії ««Соло до 10 Дебют»» з програми загального заліку «Зустріч друзів 2020»;

- ІІІ місце у перших відкритих всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців Dance VIVA Cup 2019 в категорії «Соло Ювенали»

м.  Олександрія;

- ІІ місце у відкритих класифікаційних змаганнях «Зимовий вальс» в категорії «Ювенали 2 Соло 1-й рік», м. Кропивницький;

- ІІ місце в Міжнародному фестивалі східного танцю Кубок Миру «Вогні Візантії» в категорії «Ювенали початківці Циганський танець»;

- ІІІ місце у перших відкритих всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців Dance VIVA Cup 2019 в категорії «Ювенали 1+2»,

м.  Олександрія;

- ІІ місце у відкритих класифікаційних змаганнях «Зимовий вальс» в категорії «Ювенали 1+2 1-й рік», м. Кропивницький.

Юрчик Аліна Костянтинівна, учениця 11-А класу, зайняла:

  • ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція «Українська література»;

  • ІІІ місце в обласному етапі конкурсу «Чорнобиль в пам’яті не стерти» в номінації «Художній твір».

  • Учнівський колектив 2-В філії «Новомиколаївська ЗШ" - зайняв І місце обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка».

Субота, 08.08.2020, 12:11
Вітаю Вас Гість
Вхід на сайт
Пошук
Контакти
Адреса:
вул. Центральна, 69, с. Глодоси,
Новоукраїнський р-н,
Кіровоградська обл., 27110
телефон/факс:
(0522)36-5-21​
e-mail:
glodosuschool@ukr.net

 

Календар
Корисні посилання
...
Національна гаряча лінія
...
В закладі освіти учні/батьки для вирішення питань, що стосуються життя чи здоров'я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звертатися до громадського інспектора Блаженко В.М. 0685339812
.uMenuV {font-size: 16px;}